wrobel - komentarze


...No i pierwszy wpis od wielu miesięcy. I co jam powiedzieć. Jutro pojade sobie na kąpielisko Leśne. Zrobimy Hardcore. Oto wyciąg zmojego świadectwa:

Zachowanie: dobre

religia/etyka: dobry



język polski: dostateczny

język angielski: dostateczny

język niemiecki: dostateczny

historia: dostateczny

WOS: dobry

WOK: dobry

matematyka: dostateczny

fizyka: dostateczny

chemia: dostateczny

biologia: dostateczny

geografia: dobry

przedsiębiorczość: dostateczny

technologia informacyjna: celujący

wychowanie fizyczne: bardzo dobry

PO: dobry

informatyka: celujący



piekne mam śwaidectwo...ah...te piekne oceny...a 14.07 na Słowację. Hardcore będzie...Endrju jedzie ...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.08.2006 :: 15:31 :: w3cache.strong-pc.com

Lord

Lepiej nie powiem kto Ci dał te celujące...
27.07.2005 :: 19:41 :: dvo225.neoplus.adsl.tpnet.pl

Olenka -siostra

Naprawde piekne swiadectwo co sie WYKULALES z tej klasy wrobelku z religi 4 WIESZ CO wstydz sie bierz przyklad z SIOSTRY miala 6 Z RELIGI zachowanie dobre wiesz co :/ sistra miala WZOROWE OJJ zle z toba naprawde zle MISTRZOWI nie chce sie uczyczle zle oj bardzo zle.... i TEN POLSKI 3 ucz sie wiecej ucz bo nauka to do potegi klucz :P:P MISTRZU no dobra koncze te przechwalki jeszcze tylko jedna ANGIELSKI 3 ! swinka miala 4 :P dobra wakacje sa NARA aaa..TA ZIUTA JAKAS DZIWNA ODBILO JEJ CZY CO ?! INNEGO SLOWA PO ZA WROBELEK NIE ZNA CZY CO?!
08.07.2005 :: 21:41 :: ab34.internetdsl.tpnet.pl

eh a wiec wrobelku widzem ze twoje onenki wrobelku nie byly zbyt piekne jak na wrobelka przysło nie ładnie wrobelku jakis taki mało wrobelku pilny sie zrobiles w nauce nie ladny wrobelek co na to jola wrobelku co wrobelku ciekawe co powiedziala co nie wrobelku wiem ze ten koment jest bez sensu wrobelku ale to jest walsnie najfajniejsze w tym komencie co nie wrobelku wiesz wrobelku ile uzyłam juz razy slowa wrobelku a zaraz ci powiem wrobelku ile uzylam razy tego slowa a wie cluchaj wrobelku tego pieknego slowa wrobelku w tym komencie dla ciebie wrobelku uzylam jus az wrobelku normalnie 19 razy a to dopiero poczatek tego pieknego komenta wrobelku dobra jush nie wiem co pisac wroblku w tym komenice jak jush wsomnialam wczenisej wrobelku ten koment jest bez sensu wtobelku no wiec ja sie moze jush wrobelku porzagnam i to bedzie koniec tego komenta wrobelku the end to byl koment dla wrobelka sponorowany przez sex - oł jeah, orgia zbiorowa, wrobelki rulezzz, boje sie kurczakow, tvp wrobelki
04.07.2005 :: 12:44 :: proxy.traco.pl

Molly

HaHaHa
04.07.2005 :: 09:48 :: proxy.traco.pl

No wiesz ty co....chyba nie doczekam się kolejnej notki...czekasz aż ci ją bocian przyniesie??
27.06.2005 :: 22:38 :: cfb80.neoplus.adsl.tpnet.pl

tom

ej gdzie mój koment!?!?! wywaliły mi te ufoki cholery jedne znowu zaczynają, w każdym razi miłych, udanych, skacowanych, itp, itd, etc. wakacji
27.06.2005 :: 20:44 :: 195.205.241.194

Amalka

nie no nieźle :) miłych wakacji!
27.06.2005 :: 19:13 :: ab34.internetdsl.tpnet.pl

ziuta

ja tesh jutro jade na kompielisko i jedzie martyna bedzie fajnie:P
27.06.2005 :: 18:46 :: pb9.bytom.sdi.tpnet.pl

toudeusz

a widziałeś moje świadectwo? z góry na dół ani jednej bardzodobrej i ta 3ja z reli ahhh
27.06.2005 :: 18:32 :: proxy.traco.pl

...::Molly::...

Nareszcie...prowadzisz dalej tę stronkę...tylko jak długo wytrzymasz??:>
Ocenki takie sobie, stać cię na więcej ale cóż już tego nie zmienisaz
MIŁEJ ZABAWY NA SŁOWACJI:p
Talk.pl :: Wróć